Wielkanocne warsztaty artystyczne

wielkanocne warsztaty artystyczne, zamek, tarnowskie góry, zajęcia plastyczne, unesco, zwiedzanie, zamek, dzieci, atrakcje

Zapraszamy do uczestnictwa w wielkanocnych warsztatach artystycznych, w czasie których dzieci  wykonają wspaniałe i niecodzienne ozdoby wielkanocne utrzymane w ekologicznej,  rustykalnej stylistyce.

Wesoła kurka

Wesoła kurka z filcu
Uczestnicy  zajęć plastycznych otrzymują zestaw półproduktów z filcu, z których wykonują kurkę będąca jednocześnie koszyczkiem na słodycze lub pisankę.

Wesoła kurka i sznurek
W czasie zajęć wykonujemy postać kurki i piskląt wykorzystując takie materiały jak: sznurek, piórka, sizal, styropianowe jajka oraz płatki osikowe.
Koszt. 18 zł/os

Wielkanocny zajączek

Zajączek z filcu
Uczestnicy  zajęć plastycznych otrzymują zestaw półproduktów z filcu, z których wykonują zajączka, wewnątrz którego można schować pisankę lub słodycze.

Zajączek na piku
Podczas warsztatu artystycznego dzieci otrzymują zestaw materiałów plastycznych (półprodukty ze sklejki oraz filcu), z których wykonują postać zajączka na tzw. piku.

Wiszące dekoracje

Kolorowe kurczaczki
Wykorzystując takie materiały jak: kolorowe piórka, filc, sznurek i zawieszki ze sklejki, dzieci wykonują wiszącą dekorację przedstawiającą trzy kolorowe kurczaczki.

Wielkanocna gromadka
Wykorzystując takie materiały jak: kolorowe piórka, filc, sznurek i zawieszki ze sklejki, dzieci wykonują wiszącą dekorację przedstawiającą zajączka, kurkę i baranka..
Koszt. 25 zł/os.

Szczegółowe informacje/ dokonywanie rezerwacji:
Fundacja Kompleks Zamkowy Tarnowice Stare:
ul. Pyskowicka 39, Tarnowskie Góry,
tel. 32 384 74 61, e-mail: biuro@fundacjakomplekszamkowy.pl