Świąteczne warsztaty artystyczne

ZDOBIENIE DREWNA

szkatułka – w trakcie warsztatu dzieci otrzymują szkatułki, które zdobią techniką decoupage wykorzystując do tego nadruki o tematyce świątecznej.
Koszt: 20 zł/os., czas trwania: ok. 50 – 60 min.

ozdoby świąteczne – w czasie realizacji warsztatu dzieci pracują na ozdobach świątecznych wyciętych ze sklejki, które ozdabiają wykorzystując techniki mieszane.
koszt: 18 zł/os., czas trwania: ok. 50 – 60 min.

świecznik adwentowy – praca warsztatowa polega na ozdobieniu podłużnego świecznika, wykonanego w drewnie, przy wykorzystaniu techniki decoupage.
koszt: 18 zł/os., czas trwania: ok. 50 – 60 min.

ZDOBIENIE BOMBEK

– styropianowe bombki – w czasie zajęć dzieci otrzymują bombkę oraz dzwonek, które ozdabiają wykorzystując technikę decoupage.
Koszt: 18 zł/os., czas trwania: 50 – 60 min.
– szklane bombki – w czasie zajęć uczestnicy otrzymują szklaną bombkę która jest zdobiona przy użyciu metalicznych farb akrylowych.
Koszt: 23 zł/os., czas trwania: 50 – 60 min.

Zachęcamy również do wzbogacenia wizyty w Kompleksie Zamkowym oraz programu warsztatów o spotkanie ze św. Mikołajem, które jest dla każdego dziecka niezapomnianym przeżyciem.
koszt: 100 zł/ grupę

INFORMACJE / DOKONYWANIE REZERWACJI