Nocne zwiedzanie zamku – Gwarki 2014

Z okazji „Gwarków” przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy program, w ramach którego przeniesiemy się do czasów, gdy włodarzami na zamku byli zacni rycerze, po jego krużgankach przechadzały się piękne białogłowy, rzemieślnicy pokornie pracowali na rzecz swego pana, a kat egzekwował zasądzone kary na honorze, czy też gardle…

W czasie nocnego zwiedzania odbędziemy podróż w czasie, podczas której spotkamy dawnych mieszkańców zamku, poznamy ich profesje oraz skrywane tajemnice, a co więcej niepokorni zostaną oddani sądowi inkwizycji oraz staną oko w oko z rządnym krwi katem… złoczyńcy poczują na własnej skórze działanie narzędzi tortur, gdyż specjalnie na tą okazję zawita do Zamku nyski kat wraz z inkwizytorem, którego sokole oko, wyczulone na złoczyńców, heretyków i czarownice, będzie je wyłapywać z tłumu, by kat mógł na nich wykonać zasądzone wyroki, oczywiście to wszystko z dużą dozą dobrego humoru i wspaniałej zabawy.

Godziny wejść:
19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30. 22:00, 22:30, 23:00, 23:30*
koszt: 15 zł/os.

Informacje / rezerwacja biletów:

biuro@fundacjakomplekszamkowy.pl

*godziny wejść mogą ulec niewielkiej zmianie