MIKOŁAJKI W KOMPLEKSIE ZAMKOWYM

ZDOBIENIE DREWNA

szkatułka – w trakcie warsztatu dzieci otrzymują szkatułki, które zdobią techniką decoupage wykorzystując do tego nadruki o tematyce świątecznej.
Koszt: 20 zł/os., czas trwania: ok. 50 – 60 min.

ozdoby świąteczne – w czasie realizacji warsztatu dzieci pracują na ozdobach świątecznych wyciętych ze sklejki, które ozdabiają wykorzystując techniki mieszane.
koszt: 18 zł/os., czas trwania: ok. 50 – 60 min.

świecznik adwentowy – praca warsztatowa polega na ozdobieniu podłużnego świecznika, wykonanego w drewnie, przy wykorzystaniu techniki decoupage.
koszt: 18 zł/os., czas trwania: ok. 50 – 60 min.

MALOWANIE NA SZKLE

Dzieci poznają tajniki pracy oraz warsztat artysty, który zamiast płótna, wykorzystuje szkło.  Prace powstają na antyramach, zaś tematem przewodnim są motywy zimowe i świąteczne.

Koszt: 20 zł/os., czas trwania: 50 – 60 min.

ZDOBIENIE BOMBEK

W czasie zajęć dzieci otrzymują styropianową bombkę oraz dzwonek, które ozdabiają wykorzystując technikę decoupage.
Koszt: 15 zł/os., czas trwania: 50 – 60 min.

INFORMACJE / DOKONYWANIE REZERWACJI

ul. Pyskowicka 39, 42 – 612 Tarnowskie Góry