KONCERT MUZYCZNE RODZINY

Fundacja Kompleks Zamkowy Tarnowice Stare zaprasza na koncert „Muzyczne Rodziny” w wykonaniu artystów i muzyków z Tarnowskich Gór i okolic. Koncert odbędzie się 21.06.2015 r. w Kompleksie Zamkowym Tarnowice Stare. Scenariusz koncertu zakłada przedstawienie różnorodności stylów muzyki klasycznej w wykonaniu zespołów składających się z członków rodzin, w których wszyscy są czynnymi muzykami, a także przez najmłodszych, którzy się jeszcze uczą i dopiero stawiają pierwsze kroki na muzycznych scenach. W czasie koncertu wystąpi również orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej w Tarnowskich Górach, wspierana przez absolwentów i miłośników naszego miasta i PSM. Koncert będzie miał także znaczenie edukacyjne, ponieważ w trakcie zapowiedzi zostanie przedstawiony krótki rys historyczny danego utworu oraz poszczególnych instrumentów.

Informacje:
ul. Pyskowicka 39, 42- 600 Tarnowskie Góry